KONST / Litografier / Litografi 8379024
nr 837 9024
Bengt Lindström
(1925-2008), Sverige
Litografi, Bengt Lindström (1925-2008), 54/300, signerad, med dedikation, motivets mått: 22x29
Bengt Lindström, född 1925, död 2008, svensk målare och tecknare.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
600 kr
måndag 29 juli 2013
kl 18:34:42
500 kr
350 kr
Bengt Lindström
Läs mer om Bengt Lindström